Szamba betonowe Starogard Gdański

SZAMBA BETONOWE STAROGARD GDAŃSKI

  • Najniższa cena
  • 3 lata gwarancji oraz Atesty
  • Montaż w cenie
  • Szybka realizacja

PRODUCENT SZAMB BETONOWYCH

Budujemy wysokiej jakości oraz hermetyczne szamba betonowe dla miasta Starogard Gdański. Jako ogólnopolski konstruktor zbiorników na szambo, możemy przygotować Państwu wyróżniającą się opcję. Cechuje nas niska cena, rychła responsywność, a także kompleksowe podejście. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę i dodatki jak np. dekle, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla dużej liczby lokalizacji w naszym kraju, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy zapytać nas o dostępność dla lokalizacji Starogard Gdański. W naszej firmie tradycyjna oferta to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję, a także montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi i ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba jednokomorowe

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

SZAMBA DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

SZAMBA WIELOKOMOROWE

kanały betonowe

KANAŁY SAMOCHODOWE

szamba jednokomorowe

ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ

szamba betonowe Starogard Gdański

BETONOWE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Szamba betonowe, które wytwarzamy, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas szczelne szambo betonowe, wykorzystywane są przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

  • Pełna szczelność
  • Wyjątkowa wytrzymałość
  • Kompleksowa usługa
0
Warianty
Rozmiarów
0
Realizacji
0
Lat gwarancji

WYMIARY SZAMB BETONOWYCH

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary – dł. x szer. x wys. (cm)
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

SZAMBA DWUKOMOROWE

PojemnośćWymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
6m3240x200x155
8m3300x240x140
10m3300x240x175
12m3350x240x175
12m3300x240x200

NAJLEPSZE SZAMBA BETONOWE STAROGARD GDAŃSKI

Nasza firma jest jedną z głównych ogólnokrajowych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miasta Starogard Gdański. Znamienne doświadczenie zezwala nam chlubić się mocną oraz docenianą marką. Od początku działalności skupiamy się na pozyskiwaniu oraz jak najlepszych relacjach z najważniejszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność obsłużenia klienta oraz realizacja sprzedaży. Od początku staramy się przyspieszyć wszystkie etapy naszej działalności, żeby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport oraz montaż.  Gwarantujemy całkowitą pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miejscowości Starogard Gdański bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży i opracowanych metod.

Wytrzymałość 92%
NISKA CENA 87%
Doświadczenie 83%
PROFESJONALNY MONTAŻ 95%
SZYBKI TRANSPORT 90%
POMOC W WYBORZE 96%

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz betonowe kanały samochodowe. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena zbiornika na szambo?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.

ZADAJ PYTANIE!